Mobilní masáže

Kromě masáží v prostorách mého bytu Vám nabízím rovněž masáže v pohodlí vašeho domova nebo jiných prostorách. 

  1. Mobilní masáže u vás doma: Nejste přímo z Hradce Králové a nemáte čas ani možnost přijet za mnou? Nevadí, přijedu já za vámi. Přijedu kamkoliv k vám na vesnici či do města přibližně v okolí 50 kilometrů od Hradce Králové. Jezdím uvnitř pomyslného kruhu tvořený městy Chrudim, Chlumec nad Cidlinou, Hořice, Jaroměř, Dobruška a Kostelec nad Orlicí. Tuto masáž lze objednat pouze telefonicky.
  2. Mobilní masáž ve firmě: Chcete svým zaměstnancům nabídnout relaxaci a poskytnout jim masáže přímo ve firmě? Přijedu k vám strávím u vás jeden den a vaši pracovníci budou ihned výkonnější. Přijedu kamkoliv v okruhu uvedený výše. Cena a délka masáží je na domluvě. Objednávat pouze telefonicky.
  3. Mobilní masáže ve sportovním klubu: Pořádáte sportovní závody a chcete něčím zpestřít nabídku pro účastníky? Zavolejte a já poskytnu sportovní pohotovostní masáž nebo masáž odstraňující únavu. Rovněž přijedu i do sídla sportovního oddílu a vašim sportovcům poskytnu uvolnění a regeneraci svalů.
  4. Mobilní masáže v hotelu: Máte hotel, klienti poptávají masérské služby, ale nemáte svého maséra? Přijedu za Vámi na jeden den a provedu masáže. Stačí k tomu prostory vhodné k masírování a dostatečný počet zájemců. Termíny jsou na telefonické domluvě.