Informace o mně

Narodil jsem se v Praze, kde jsem studoval na Akademii tělesné výchovy a sportu. Již vybaven certifikátem pro sportovní a rekondiční masáže jsem ve svých jednadvaceti letech odcestoval do Hradce Králové studovat místní Univerzitu. Na Univerzitě jsem vystudoval bakalářský obor finanční management, město mi přirostlo k srdci a já se rozhodl tu zůstat. Nechal jsem se zaměstnat v oboru bankovnictví, ovšem pouhých sedm měsíců ve stavu zaměstnaný mě přesvědčilo o tom, že já potřebuji pohyb, potřebuji tvořit a předávat množství pozitivní energie, které ve mě je. 

Proto jsem se rozhodl stát se profesionálem v oblasti fitness.

Od malička jsem byl veden k fyzické aktivitě. Během studia na základní škole jsem vyzkoušel fotbal, basketbal, házenou, stolní tenis, abych nakonec skončil opět u fotbalu, který jsem hrál šest let. Již toho času jsem brázdil kraj středočeský na bicyklu a cyklistika se nakonec uhnízdila v mém srdci natrvalo. 

Bylo celkem pochopitelné, že můj první certifikát byl Spinning instructor.

V rámci cyklistické přípravy jsem velmi často navštěvoval fitness a posiloval na klasických posilovacích strojích. Neustále mi však přišlo, že tomu něco chybí. Musím se přiznat, že hrubé posilování na strojích byla vždycky činnost do které jsem se musel trochu nutit a zážitek z tréninku nikdy nebyl takový jako třeba z jízdy na kole nebo na Spinning lekci. Až jsem nakonec objevil TRX - závěsný trénink. Tento způsob získávání skutečné funkční síly mě ohromil. Po dvacetiminutovém tréninku sem byl úplně vyštaven, ale naprosto spokojen. 

Udělal jsem si tedy licenci na TRX osobního trenéra a TRX skupinové lekce abych tento jedinečný způsob tréninku mohl předat dál a nabít pozitivní energii i Vás.

Dnes mě můžete viděl jednou týdně na Spinning lekci ve Squashcentru v Hradecké ulici, kde provozuji rovněž osobní tréninky TRX. Pro masáže mám zařízené prostory svého bytu, případně může masáž proběhnout v prostorách, které budou vyhovovat Vám.

Moji klienti

Jakožto sportovec se zaměřuji především na kolegy sportovce, kteří chtěji zlepšit svou fyzickou kondici a funkční sílu. Mým typickým klientem je například hráč kolektivní hry (házená, basketbal, lední hokej,...) který potřebuje zlepšit svou fyzickou kondici či stabilitu. Obvykle je to sportovec, který má konkrétní požadavek. Například potřebuje zvýšit sílu pro osobní souboje, zlepšít výskok, zrychlit start nebo zvýšit vytrvalost.

Veškeré tréninkové metody aplikované na sportovce jsou v souladu s jejich fyzickou zdatností, předpoklady a cíli. Důraz kladu na správné provádění cviku a držení těla. Co je dobré pro výkonnostní sportovce je dobré i pro sportovce rekreační, tedy pro Vás. Přijďte si vyzkoušet tréninkové metody, které zlepšily životní styl už mnoha lidem.

Lidské tělo je stvořeno k pohybu.